Nissan QASHQAI
1.3 MHEV 140 PK Acenta | Adapt. Cruise | Winterpakket | Trekhaak | PDC | Camera | App. Connect | ECC | LM 17" |
Direct kopen, basisprijs: € 22.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.995,-
LEASEPRIJS: € 379,- p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.599,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan QASHQAI |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.3 MHEV 140 PK Acenta | Adapt. Cruise | Winterpakket | Trekhaak | PDC | Camera | App. Connect | ECC | LM 17" | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 25 maart 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 39.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 379,- p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-638-RK |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 104 kw / 142 pk |
| Laadvermogen: | 631 kg |
| Gewicht: | 1.304 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 163 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.935 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Infotainment
- Audio installatie
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Cruise control adaptief
- Stuurwiel verwarmd
- Voorruit verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Rijprofielkeuze
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- dodehoekdetectie met correctie
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Dab
- full-LED koplampen
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Kruisend verkeer detectie
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing